Mustafa İnal
(30 Eylül 1987 – 7 Ekim 1990)

 

 

 

 

Bülent Çelik
(8 Ekim 1990 – 31 Mart 1992)

 

 

 

 

Mehmet Civelek 
(1 Nisan 1992 – 18 Ocak 1994)

 

 

 

 

Akın Paksoy 
(19 Ocak 1994 – 27 Mayıs 2010)

 

 

 

 

Fikret Özveren
(28 Mayıs 2010 – 19 Şubat 2014)

 

 

 

 

İdris Nebi Kayacan
(19 Şubat 2014 – 28 Nisan 2014)

 

 

 

 

Mesut Koyuncu
(12 Mayıs 2014 – 10 Mayıs 2017)

 

 

 

 

Mehmet Nuri Görenoğlu

(10 Mayıs 2017 – 26 Şubat 2020)

 

 

 

 

Buğra Sükan

(26 Şubat 2020 – …)